Tisk

Koncept

Aby Váš priestor priťahoval pozornosť.

Kompletné riešenie pre každý interiér - od jednoduchých kancelárií až po vládne budovy, koncertné sály alebo letiskové terminály a ešte oveľa viac, to je všetko sa skrýva pod logom Lindner.

  • Presvetlené a pokojné pracovné prostredie, to pravé pre Vašu kanceláriu.
  • Reprezentatívne vstupné priestory Vašich administratívnych budov.
  • Atraktívne, estetické a nevšedné interiéry barov, butikov a obchodov, ktoré Vás budú priťahovať.
  • Prehľadné a pohodlné čakacie priestory, akými sú staničné haly a letiskové terminály.
  • Divadelné, koncertné sály a kinosály, spĺňajúce okrem iného najprísnejšie akustické požiadavky.
  • Komplexné priestory pre superčisté prevádzky (Clean-rooms)

    a mnohé ďalšie, to je Lindner ...

Stačí len vymyslieť ako vzájomne skĺbiť všetky požiadavky stavby, vypracovať návrh, zabezpečiť kvalitnú výrobu a zaručiť bezproblémovú montáž. A to všetko riešiť vždy na mieru konkrétnemu projektu. Touto zložitou cestou prešla firma Lindner za posledných viac ako 45 rokov a dnes ponúka kompletný servis pre architektov a projektantov od návrhu konštrukcie až po samotnú realizáciu. Fungujúci systém, ktorý si Lindner za dobu svojej existencie vybudoval, v sebe zahŕňa vlastný výskum, vývoj a výrobu, riešiaci okrem iného neustály dohľad nad kvalitou - nepretržité testovanie a posudzovanie viac ako 100 vlastností vyrábaných produktov.

Tento fungujúci systém je v neustálej pohotovosti, aby bol schopný vyhovieť Vašim požiadavkám a navrhnúť práve také riešenie, ktoré bude šité na mieru a bude plne rešpektovať Vaše želania. Tím skúsených a kvalifikovaných odborníkov bude pracovať s Vami na Vašom projekte od fázy plánovania až po jeho dokončenie.

Všetky Lindner produkty sú optimalizované, aby perfektne navzájom zapadli a zostali vo vzájomnom súlade. Jednotlivé produkty sa dajú vďaka tomu použiť nielen samostatne, ale aj k vytváraniu komplexných interiérových celkov. Samozrejmosťou je to, že všetky produkty spĺňajú potrebné stavebné normy a predpisy - veľmi často vysoko nad požadované limity.

Heslo "Nové riešenie pre Vašu stavbu" znamená, že chceme realizovať Vaše predstavy. Ak chcete vytvoriť jedinečný a praktický interiér a mať vopred pripravené technické detaily riešiace bezproblémové napojenie jednotlivých konštrukcií a vyhovujúci platným normám - podlahy, priečky, podhľady? A k tomu by ste tiež radi súčasne napríklad vyriešili značnú časť technických zariadení a rozvodov - technológie vykurovania a chladenia, osvetlenie? A pri tom všetkom nesmie byť samozrejme ignorovaná aj architektonická a estetická stránka projektu? Potom Lindner je to pravé riešenie - "Nové riešenie pre Vašu stavbu".

Referencie

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Lindner Extranet

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení. Pro registraci klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<