Tisk

Produkty

Kvalita, ktorú môžete vidieť.

Spoločnosť Lindner Group sa stará sama nielen o výrobu svojich produktov, ale aj o neustály vývoj, testovanie a zlepšovanie. Cieľom sú produkty, ktoré kombinujú estetický vzhľad spolu s vysoko kvalitnými a funkčnými materiálmi, a ktoré zároveň samozrejme spĺňajú všetky požadované technické vlastnosti podľa platnej legislatívy.

Pre výrobu používa Lindner len ekologicky testované a schválené vstupné materiály - nielen v hlavných výrobných závodoch, ale aj v pridružených továrňach po celom svete. Pre Vás a Vaše zdravie a maximálnu šetrnosť k životnému prostrediu.

Systémy Lindner sú navrhnuté pre optimálne zladenie a vzájomnú spoluprácu jednotlivých produktov, ale aj k samostatnému využitiu. Všetky typizované i atypické detaily napojenia jednotlivých konštrukcií sú navrhované s maximálnou starostlivosťou. Cieľom je vždy snaha o splnenie všetkých požiadaviek architekta, projektanta, konečného zákazníka a samozrejme požadovaných funkcií.

Nechajte voľný priebeh svojej fantázii a zverte nám Vaše predstavy. Riešiť individuálne priania je denný chleba spoločnosti Lindner. Lindner Group skrátka miluje výzvy. Aj pre Vás nájdeme to pravé riešenie - "Nové riešenie pre Vašu stavbu".

  • Zdvojené a dutinové podlahy
  • Podhľadové konštrukcie
  • Svetlá a osvetlenie
  • Stenové systémy
  • Dvere
  • Vykurovacie a chladiace technológie
  • NORIT systém suchej výstavby


Referencie

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Lindner Extranet

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení. Pro registraci klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<